MBK Köseoğulları

MBK nereden geldigini bilen, nereye gidecegini hesaplayan bir firmadir. Kendimizi bambu agacina benzetiriz. MBK alt yapisinin büyük bir bölümünü çözmüs, ulusal arenaya çikma hazirliklari yapan, sektöründe isini en iyi yapan olmayi hedefleyen, çizgisi olan bir firmadir.

MBK kültürü, degerleri, misyon ve vizyonu:

Degisen tüketici ihtiyaçlarina ve tercihlerine cevap veren, hizli ve dinamik çözümler üreten, kaliteli ürün ve hizmet sunan, sürekli ilerleyerek ve büyüyerek gelisen, sektörde lider marka konumuna geçerek öncü ve takip edilen firma olmaktir. Bu yolda emin ve saglam adimlarla ilerlerken, tüketici memnuniyetini ön planda tutmak, satis ve sonrasi hizmetlerimiz gelistirmek ve portföyümüzü zenginlestirmek için daima MBK kültürüne bagli ve paralel hareket etmekteyiz. Buna göre asla taviz vermeyecegimiz, vazgeçmeyecegimiz sirket geleneklerine göre;.

  • Asla yalan söylemeden, Tüketicilerin ödedigi paranin tam karsiligini vererek, Hakkimiz olmayan 1 kurusu dahi almayarak, Kaliteli ve güvenilir olarak, Temiz ve düzenli magazalarimizda güler yüzlü hizmet vererek, Yorulmadan ve durmadan çalisarak, Sürekli gelisip büyüyerek, Tüm çalisanlarimizla birlik ve beraberlik içinde büyük bir aile ortami olmak, MBK’daki görevimizi çocuklarimiza miras birakabilmek için çalismaktir..

MBK gelisim projeleri (kisa, orta ve uzun vadeli hedefleri ve projeleri); Küçük bir magaza, tamamen yoktan baslayan ve büyük imkânsizliklar içinde kurulan Köseogullari halicilik, bu gün MBK bünyesinde 2 sirket, 9 magaza, 2 sanal magaza ve 100 den fazla çalisani ile sektörde marka olmaktadir. Bu hizli gelisime paralel olarak kisa dönemde, ürün ve hizmet kalitemizi arttirmak, çalisanlarimizi gelistirmek satislarimiz arttirmaktir. Orta vadede, magaza sayimizi iki haneli rakamlara tasiyarak daha genis tüketici yelpazesine ulasmak ve adimizi tüm Türkiye’de duyurmak üzerine odaklidir. Uzun vadeli bakildiginda MBK adinin ülke içinde ve disinda taninan ve güvenilen, tercih edilen olmasi ve magaza sayimizin su an çalisan personel sayisinin üstüne çikmasi amacimizdir. MBK olarak degisen ve gelisen piyasa kosullarinda kültürümüze ve vizyonumuza uygun diger alanlarda da yatirim yapmak ve büyümektir.

 

MBK Köseoğulları ailemizden kareler

MBK Köseoğulları olarak, yönetim teşkilatımız ve tüm çalışanlarımızla tam bir aile ortamı iinde çalışıyor ve gücümüzün tamamını aile üyelerimizin alın terine borçlu olduğumuzu biliyor, bu çerçevede büyümeye emin adımlara devam ediyoruz.